10 Käsku edu saavutamiseks

Järgnev kombineerib mõned põhimõtted, mis on mulle edu toonud. See kõik on koondatud Kümneks Käsuks. Need punktid toimivad mitmes valdkonnas, mitte ainult võitlusspordis.

I. NaudiHendrik walk-in

Naudi seda, mida teed, kui ei suuda... siis raiskad aega ja pingutusi. Isegi kõige raskemad ja piinarikkaimad treeningud võivad olla nauditavad. Kui läheb raskeks, siis lihtsalt pane suule see säravvalge naeratus ja kõik võib hetkega muutuda. Edu võib saavutada aind millegis, mida sa naudid... mõtle korra sellele.

II. Võistle

Võistlusmoment toob parima sinust välja. See ei pea, ega ka alati saa olla sõna otseses tähenduses, aga alati on tulemusi, konkurente ning eelkõige sina ise, keda peab üritama võita. Sihtides olla parem, kui miski või keegi tähendab arengut ja selle poole tuleb püüelda.

III. The "ABC" - always be closing

Olgu siis treeningul või fightidel, alati peab olema teatud siht silme ees ja seda püüda. Ära lihtsalt kulge autopiloodil, iga löök tuleb visata halbade kavatsustega... KO suunas. Saada punkte siin-seal on tore, kuid kes ikka punkte loeb!? (ABC viide FTMS´ile)

IV. Lase lahti

Minevik on õppetund, kuid ela hetkes. Ole võimeline unustama halbu treeninguid, fighte jne - see koorem pidurdab su lendu. Samamoodi ära kulge mineviku edu najal - see hoog raugeb varem või hiljem, kui hoogu juurde ei küta.

V. Meeskond

Hoia suhtlus avatud ja ideed teretulnud, ehita usaldust. Su meeskonnas on rollid, ära ürita kõike ise teha. Teine vaatenurk võib märgata asju, mida ise ei näe.

VI. Planeeri

Midagi tahta pole piisav. Teada täpselt mida, kuidas ja millal juhtub on võti. Visualiseeri seda, ela seda, hinga seda. Tulemus pole peaaegu kunagi kohene, progress on aeglane protsess, kuid su plaan seab su konkurentidest sammu ettepoole. 1+9=10 kuid samuti võrdub 9+1... samuti arvesta varieeruva ja teadmatuga. Plaan hoiab sind sihil, kuid ära higista pisiasjade üle - takistused ei loe, kui suund säilib.

VII. Töö võidab lõpuks alati talenti

Kergelt tuleb, kergelt läheb nagu öeldakse. Sihi stabiilsust. Ära lihtsalt jõua tippu, vaid jää sinna. 0.1% parandust võib eristada võitjat ja kaotajat. - tööta selle edu nimel. Pea meeles, et distsipliin annab vabaduse, prioritiseeri.... kui vajalik on tehtud jääb rohkem aega niisama lõbutsemiseks ja seda ilma raskete tunneteta.

VII. Kui veel pole, teeskle

Kui sa veel pole tšempion, siis pead ise uskuma ja käituma nagu oleksid. Võitlussport on mõistuse mäng. Sul võivad olla oskused ja võimed, kuid kui sa gaasi põhja ei vajuta, siis jääb potentsiaal saavutamata. Võitle suurelt, mingil hetkel võib see illusioon reaalsuseks muutuda. Tipptasemel on vaimne pool kriitiline aspekt.

VIII. Ettevalmistus kohtub võimalusega - tunne see ära

Sulle võidakse pakkuda suurt fighti... ust sinu unistuseni. Ära karda sellega vastamisi minna. Ära karda kaotada, karda alla anda.

IX. Ole tagasihoidlik

Võitlusspordis teevad su vastased sinu. Ole tänulik ja näita austust. See pole kunagi isiklik. Te lähete mõlemad sama asja järgi, kui kaotad, tee seda väärikalt, kui võidad, anna au. On ok näida ülbe, kui aluseks on enesekindlus, aga ei ole ok olla õhku täis - teod räägivad valjemini, kui sõnad.

X. Tähista

See on esmane, see on kütus. Tähista suuremaid ja väiksemaid võite. Pea meeles, et tihti on protsess nauditavam kui lõppeesmärk, kui jõuad vahepunktini, siis premeeri oma meeskonda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga